| Geannni a întrebat:

Am inteles ca s-au afisat rezultatele de la evaluare nationala. E adevarat? Unde le pot gasi?

Răspuns Câştigător
| Deyutza1997 a răspuns:

Rezultate evaluare nationala 2011 - Primele rezultate se vor afisa vineri, 24 iunie...adica maine se afiseaza... funda?happy

5 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Din cate am auzit la tv vineri se afiseaza primele rezultate

| Geotr a răspuns:

Http://subiecte2011.edu.ro/Evaluare_Nationala/Subiecte_si_bareme/
bareme=rezolvari
rezultatele o sa apara maine pe net au aparut doar rezolvarile

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Nu are cum. Euu am inteles ca vinerea aceasta se vor arata rezultatele nu mai devreme nici mai tarziu. thinking

| KiTTy_8200 a răspuns:

Nu e adevarat. Rezultatele se afiseaza maine pana la ora 14.

| Naomitza a răspuns:

Nu nu e adevarat.rezultatele se zic doar vineri...deci mai asteapta un pic.big grin