| thebestyo a întrebat:

Am internet prin modem orange si imi merge foarte greu netul si cand navighez si cand downoadez.stiti cumva de ce?

Răspuns Câştigător
| 2dream4 a răspuns:

Pentru ca probabil ai o problema la pc/laptop(virusi, rami putini, procesor slabut etc) sau pentru ca probabil nu prea ai semnal/ ai viteza mica in abonamentul de la orange

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Netul prin modem merge prost in general. Iar prin modem orange si mai si.

Bula
| Bula a răspuns:

Da un click aici: http://www.speedtest.net, alege localitatea de unde esti si iti masoara viteza. Daca este cu mult sub viteza pe care o ai in contract, contacteaza serviciul Orange-net.

| MihaiA a răspuns:

De ce nu`ti bagi alt net? E clar ca nu se poarta netul acasa de la orange de la VDF si alte retele. Incearca o retea privata ( de la o sala de internet ).

| pispis a răspuns:

Pe Orange merge slab si telefonia de aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa merge de obicei

| infinitii77 a răspuns:

Am si eu internet de la orange si merge la fel de prost. Daca afli de ce sa-mi spui si mie.