| 1sfyg a întrebat:

Am intrat intr-o clasa rea la liceu si as vrea sa stiu daca ma pot muta. Chiar nu mai vreau sa raman in clasa asta si nu stiu ce sa fac. Sunt in clasa a 9a.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da poti, dar numai la inceputul anului viitor, inainte de incepere clasa a X-a.
Din pacate, la liceu nu-i ca la scoala generala, sa te mute mama in alta clasa, ca nu-ti plac colegii sau profesorii.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Trebuie să aștepți un semestru ca să te poți transfera. Dar abia a început anul, ce-i așa rău?