| BlackheartQueen a întrebat:

Am luat bacul! ^^
Care e situatia la voi?

37 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Bittercherry, te felicit pentru promovarea examenului de bac! Bafta multa in studentie si vacanta placuta!

| mgtow a răspuns:

Buna, astept maine sa vad daca dau examenul pentru autocamion.

| CandyHearts a răspuns (pentru mgtow):

Succes... macar la autocamioane sa ai lipici daca nu vrei sa ai la fetehee hee laughing

| mgtow a răspuns (pentru CandyHearts):

Mai lasa moale treaba cu rasul, cred ca e a 2º oara cand imi zici asa ceva.

| BlackheartQueen explică (pentru mgtow):

Multa bafta! happy

| CandyHearts a răspuns (pentru mgtow):

Nu te supara sad... eu chiar te vad ca un baiat de treabahee hee si de aceea zic, dar scuze nu am sa mai zic nimic de fete. promit :-P, si acum serios iti doresc succes la examen happy

| mgtow a răspuns (pentru CandyHearts):

Nu am pus botu pe tine dar iti place sa ma tachinezi, sa nu te indragostesti de mine cumva, ai grija.

| CandyHearts a răspuns (pentru mgtow):

sad bine hai ca ma superi si nu ma indragostesc eu asa de repede

| Dash a răspuns:

Felicitari

| push2gl a răspuns:

Felicitari, eu l-am luat acum 3 ani

| Crucified a răspuns:

Felicitari,eu mai am pana il dau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitări,și eu l-am luat.
Cu cât?

| BlackheartQueen explică (pentru anonim_4396):

BV, felicitari! happy L-am luat cu 8.10. Nu ma asteptam. Mai e examenul de la facultate apoi in sfarsit respir si eu aerul verii linistitahee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Wow, 8.10...big grin Nu pot decât să te felicit și să-ți urez baftă și la admitere.

| BlackheartQueen explică (pentru anonim_4396):

Ms mult. Tu cat ai luat? Iti trebuie media la facultate? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackheartQueen):

6.40 happy Nu, nu-mi trebuie medie mare...Important este că l-am luat.Aș vrea să plec în străinătate, la frate-miu.

| BlackheartQueen explică (pentru anonim_4396):

A,mf. Multa bafta in continuare.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Mersi.Și ție.Din răspunsurile tale am văzut că dai la jurnalism happy.

| BlackheartQueen explică (pentru anonim_4396):

Da. Sper sa intru unde vreau. Tu ce profil vrei sa urmezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Probabil o să mă angajez la firma unde lucrează frate-miu.O slujbă deloc solicitantă, condiții de lucru bune și salariu destul de mare.happy
Nu trebuie să ai cine știe ce studii superioare sau mai știu eu câte facultăți ca să reușești în viață.

| BlackheartQueen explică (pentru anonim_4396):

Suna bine. Macar ai un loc de munca stabilit.Pai oricum in ziua de azi poti sa termini si 10 facultati si degeaba..nu asta e cheia catre o cariera de vis. happy

| Elsiane a răspuns:

Oh, fecitări! Și fratele meu l-a luat cu 8.61, știa că putea mai mult, dar un coleg i-a spus răspunsul de la alt exercițiu și a greșit (la fizică), deși făcea pregătire de un an. Păcat, dar nu putem da timpul înapoi. În rest, 9 la română și matematică.

| Mookie a răspuns:

Sincere felicitări! Nu e roz situaţia, dar se acceptă. happy
E suficientă nota de la examen pentru a intra la facultatea dorită?happy

| BlackheartQueen explică (pentru Mookie):

Ms mult. Felicitari si tie! happy Nota e foarte buna, eu sunt foarte multumita doar ca la facultatea la care vreau eu nu conteaza. Dau admitere. La tine cum e?

| Mookie a răspuns (pentru BlackheartQueen):

8.08. E de ajuns pentru mine. Speram să fie puţin mai mare, dar sunt mulţumithappy. Mult noroc la admitere!

| BlackheartQueen explică (pentru Mookie):

Sa fie. Iti trebuie media de la bac la facultate?

| Mookie a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Problema este că încă nu m-am hotărât concret asupra unei facultăţi pe care doresc să o urmez. Deocamdată nu ştiu "ce să fac" cu nota de la bac. laughing

| BlackheartQueen explică (pentru Mookie):

Nici eu nu sunt foarte sigura dar alta optiune nu prea am..Nu mi plac deloc stiintele exacte si romana e singurul lucru de care pot sa ma leg..cand ma gandesc ca in generala era total invers laughing nu-mi placea deloc romana si eram f buna la mate laughing

| Mookie a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Cel mai probabil o să mă îndrept spre o facultate cu legături directe cu matematică. La română sunt anti-talent. laughing De când mă ştiu am purtat ură acestei materii. Probabil voi alege facultatea de automatică sau informatică. Alte variante nu găsesc deocamdată. Mult succes pe viitor îţi doresc!

| amaliab1997 a răspuns:

Sora mea nu l-a luat crying pentru ca ea este sportiva (canotaj)si cu toate ca a dat seiune speciala a picat la istoriesad dar orisicum felicitarihappy

| BlackheartQueen explică (pentru amaliab1997):

Ms happy Te inteleg. Un prieten a picat cu 5.96. Iti dai seama, 4 sutimi.
Mult succes tie si surorii tale. happy

| cmarius93 a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Un prieten l-a luat cu 6. 02 laughing))))))))

| cmarius93 a răspuns:

Si eu l-am luat! 8 86 big grin am luat 9 70 la istorie, 8 70 la geografie si 8 20 la romana big grin

| BlackheartQueen explică (pentru cmarius93):

Wow bravo! Succes la facultate. Ce profil vrei sa urmezi?
Da, am si eu un prieten care l-a luat cu 6.06hee hee
Si un prieten care l-a picat cu 5.96.

| cmarius93 a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Stiinte economice. tu?

| BlackheartQueen explică (pentru cmarius93):

Eu as vrea la jurnalism la universitate..alta optiune nu mai am thinking
Multa bafta happy

| DeeDeeTa a răspuns:

Felicitari,eu mai am 2 ani pana sa dau bacul happy