| MagicSmile7 a întrebat:

Am nevoie de dictionare de simboluri literare online, please
P. S Ceva mai voluminoase. Funda

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.scribd.com/......i-Literare ai unul. Daca o sa cauti mai gasesti. Numai bine!

| TsutsaHippie a răspuns:

DEX-ul este dictionar explicativ, nu dictionar de simboluri. Si eu am nevoie si nu stiu unde as putea gasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca unul dex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am nevoie de simboluri pentru la tehnologie si nu gasesc

| Paddoxe a răspuns:

Si eu am nevoie de unul si am cautat...si nu am gasit trebuie cumparat si sunt vreo 3 volume in ordine alfabetica, care sunt destul de scumpe...ori cum multa bafta

| ChiraY0nutz a răspuns:

Trebuie sa cumperi pentru ca pe net nu vei gasi mai nimic

| Rațoi_Carolina_1994 a răspuns:

Si eu tot am nevoie de asemenea dictionar! va rog sa ma ajutati...