| MarianGeorge a întrebat:

Am nevoie de niste licee, unde nu prea se face sportul. (Vreau sa nu se faca sportul ca mi se pare penibil sportul care se face la scoala, mai bine fac eu singur + ca desi sunt baiat, nu ma pasioneaza fotbalul deloc, pentru baschet sunt mic de inaltime, etc...)
Media de intrare sa fie pe la 9 - 9, 20 la uman.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si de unde sa stim noi unde nu se face sportu cand nici macar orasu nu l-ai precizat. laughing)))) Ce intrebari fara logica, tine de profesor nu de liceu, peste tot e prevazuta ora de sport, ca unii profesori nu-si dau interesu si nu fac ora de sport e partea a 2-a

| ElSueno a răspuns:

Știu ce zici, și mie orele de sport mi se par o prostie. Dar atât timp cât nu te duci la un liceu cu program sportiv vei fi ok.

La toate liceele umane, reale, tehnologice etc se face doar 1 ora de sport pe săptămână.