| Divia047 a întrebat:

Am nevoie de o tema pentru un discurs de 2 minute și nu știu ce tema să pun, îmi puteți da idei?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Despre cat de benefic este rasul pentru sanatate. Stiintific vorbind.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In ce situatie?
Degeaba ti-as da o tema daca nu se potriveste cu subiectul discursului.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Noi nu stim, asta tu trebuie sa stii pe ce se bazeaza discursul, tema o alegi tu nu noi.

| Pati2500c a răspuns:

Despre muzica, artisti preferati / importanta sportului pentru sanatate / alimentatia sanatoasa vs nesanatoasa / filme, seriale preferate / carti / perioada aceasta de izolare ( ce a insemnat pentru tine, cum ai trecut peste ) etc