| AmelieIdk a întrebat:

Am nevoie de poezia "Pui de gai" de Tudor Arghezi si nu o pot gasi nicaieri pe net. Mi-o poate da cineva, va rog? (NU am nevoie de comentariu sau argumentare, ci de poezia propriu-zisa, versurile). Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://carti-audio.blogspot.ro/2009/10/tudor-arghezi-poezii-special.html
Incearca aici...nici eu nu am poezia.

3 răspunsuri:
| lavinutsa a răspuns:

La biblioteca ai foststraight face acolo gasesti sigur. sau nu e destul de fashion?

| AmelieIdk explică (pentru lavinutsa):

Sau am nevoie de ea acum neaparat si chiar nu mai am timp sa ajung la biblioteca. Daca nu ma poti ajuta, nu te mai obosi sa raspunzi. big grin

| Andrei199814 a răspuns:

Biblioteca