| SMarius a întrebat:

Am nevoie de testele de admitere la Facultatea de medicina de la Timisoara! Le pot gasi la facultate, acolo?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Deschide sectiunea "noutati " de pe site-ul Universitatii : http://www.umft.ro/newpage/index.htm : "TESTE ADMITERE BIOLOGIE - EDITIA 2012
Testele pot fi cumparate de la Biblioteca (etajul 1, sediul UMFT). Pretul de vanzare este de 40 lei. Au fost introduse si o serie de teste nou formulate special pentru aceasta editie (o treime)!"

1 răspuns: