| MoonLight a întrebat:

Am nevoie pentru un PowerPoint la istorie cu Primul Razboi Mondial un fundal. Am nevoie de melodii sau fundale sonore din filme. Daca puteti sa inserati link-ul aici e perfect. Astept raspunsuri si multumesc celor care ma ajutahappy!

Răspuns Câştigător
| powerpoint12 a răspuns:

Sunt foarte experimentat la razboaie asa ca! te-as putea ajuta cu niste date; pentru fundale alege poze din filmul Cei din linia intai de Sergiu Nicolaescu! sau Carol I! Pe aici nu se trece si etc... care le poti lua de pe o iconita numita cooliris!; 2.pentru fundale sonore descarca mp3 cu numele videoclupului de razboi de aici! http://gosong.net/download/SiPA4_dLukk/Drum_Bun_Din_Filmul_Pentru.html! este foarte eficient de imprimat an powerpoint
SI MULT SUCCES LA FACUT DOCUMENTARUL! sa iei 10*
Daca te-au ajutat sfaturile mele da-mi te rogo fundita! plz