| Mm01 a întrebat:

Am o cicatrice de la o operatie (chist sinovial radiocarpian) la incheietura mainii, ar fi asta UN IMPEDIMENT la admitere pentru Academia de politie?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Legat de tatuaje, cicatrici, alunite, pete pigmentare, raspunsul cel mai pertinent iti poate fi dat de catre medicul sef al Inspectoratului Judetean de Politie --- vezi sursa :http://www.academiadepolitie.ro/intrebari_frecvente.html

| Mm01 explică (pentru alessia5158):

Multumesc pentru ajutor.

3 răspunsuri:
| 123lalala a răspuns:

Depinde cat de grava e cicatricea.....si daca aceasta te-ar putea impiedica sa faci tot ceea ce e nevoie.Cel mai bine e sa mergi la un medic in domeniul acela, si acesta iti va spune daca e un impediment sau nu.