| anonim_4396 a întrebat:

Am o dilema! o colega mi-a zis ca cica la BAC nu am voie sa scriu cu litere de tipar. este adevarat? straight face

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Esti cam batuta in cap, care e faza daca nu poti scrie?laughing

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru ombladon):

Deci te rog frumos,daca nu stii care e faza, abtine-te. de ce vorbesti aiurea? te crezi tu mare inteligent? vezi-ti de treaba ta, prietene!

| ombladon a răspuns (pentru CiocolataAlbaAerata):

Deci tot nu ai spus dc este o problema asa mare...

| Ecea a răspuns:

Da.
Si eu imi schimbasem scrisul inainte de bac si mi s-a spus ca nu o sa mi se puncteze nimic.

| Bradster a răspuns:

Este adevarat; dar de ce ai face asta?

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru Bradster):

Eu asa m-am obisnuit sa scriu, de tipar straight face

| Bradster a răspuns (pentru CiocolataAlbaAerata):

Nu ai voie!