| JokerDeaD a întrebat:

Daca in primul semestru nu am mers la un examen si merg in saptamana de restante, il trec in saptamana aceea, dar proful a spus ca mi se pune ca restanta, exista sanse sa raman la buget?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu inteleg situatia, intrebi daca ramai la buget avand o restanta? Da, ramai, repartizarea buget/taxa se face dupa sesiunea de restante

| Ineys a răspuns:

Da.
Eu am avut 2 restante, amandoua luate in sesiunea de restante si am ramas la buget.

Chiar pe locu 20 si ceva din 45.

| JokerDeaD explică (pentru Ineys):

Super, deci nu ma afecteaza, merci frumos tuturor

| WhiteLife a răspuns:

Depinde de facultate, trebuie sa întrebi la secretariat. Am o colega care are refacere de materie și e la buget. Sunt locuri unde cei de la buget sunt primii, strict după medie la sfârșitul anului, în alte ori se ia media după fiecare semestru.