| stefanbc14 a întrebat:

Am o intrebare! Daca la matematica pe primul semestru mi-a iesit media 6 si semestrul asta sper sa-mi iasa macar 5 dar nu cred fiindca in teza am luat 2 si note nu prea am, raman corigent? Adica vreau sa zic ca trebuie sa-mi iasa media pe al doilea semestru minim 4? si ce sanse as avea sa reusesc sa imi iasa media 4. Va rog raspuns rapid! mai sunt 3 saptamani!

Răspuns Câştigător
| Lαrisα a răspuns:

Trebuie sa iti iasa macar 4. Daca nu iti iese media, roaga-l si tu pe profesor sa te mai asculte sa-ti mai mareasca media.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca o sa ai media 4 pe sem. II atunci o sa ai media anuala 5 si ai trecut.