| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare eu vreau sa ma transfer in semestrul al 2- lea la alt liceu eu sunt la profil filologic si vreau tot la profil filologic dar in alt liceu(nu intrebati motivu)daca invat bine si am medii mari in la celalat liceu cand m-a tranfer mai trebuie sa dau o diferenta? adica test ceva?

1 răspuns:
| Alexandra_7864 a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa ai media mai mare peste ultimul din clasa respectiva.Si nu nu trebuie sa mai dai examen neaparat, depinde de fiecare liceu!:*