| Cristian_Tanase_1994 a întrebat:

Am o mare dilema, anul acesta am picat bacu la informatica.Am fost la mate-informatica intensiv si in sesiunea de vara si de toamna am picat la informatica, anul acesta pot sa schimb informatica cu biologia fara sa mai dau la matematica si romana?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Sigur, poti schimba ---probele scrise la alegere, proba E(d), sunt : fizica, chimie, informatica, biologie. Probele promovate in alta sesiune nu se mai sustin.

1 răspuns:
| AxelTerner a răspuns:

Sigur, poti schimba ---probele scrise la alegere, proba E(d), sunt : fizica, chimie, informatica, biologie. Probele promovate in alta sesiune nu se mai sustin.