| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, când eram mai mică aveam un cont de Youtube și puneam filmulețe cu mine, acum nu mai am contul și ceilalți văd filmulețele și râd...ce să fac?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Https://support.google.com/youtube/?hl=ro#topic=9257498

Te vor informa ei ce si cum.

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și nu ai cum să îți recuperezi contul?

| aXy99 a răspuns:

Ii contactezi pe cei de la Youtube si ii pui sa le stearga. Poti sa iti recuperezi contul si sa le stergi tu, dar daca poti demonstra ca tu erai in videoclipuri, sunt sigur ca le vor sterge cei de la YT.

| Euanonim6666 a răspuns (pentru aXy99):

Și cum îi contactez?
Cum le demonstrez ca e contul meu?

| Euanonim6666 a răspuns (pentru aXy99):

Iti multumesc mult, am reusit.

| aXy99 a răspuns (pentru Euanonim6666):

Cu placere.

| aXy99 a răspuns (pentru Euanonim6666):

Https://support.google.com/youtube/?hl=ro#topic=9257498

Te vor informa ei ce si cum.

| Bizon95 a răspuns:

Incearca sa iti recuperezi contul, asta e cea mai buna solutie!

| AboutWhat a răspuns:

Dacă dai un link cu contul cu siguranta te putem ajuta mai usod