| GGGGGGGGGG a întrebat:

Am o problema. De curand am dat examenul de admitere la drept. Initial m-am inscris la taxa(unde se intra pe baza mediei de la bac) si la buget(unde se da examenul).La buget am picat prima sub linie.Nu asta este problema m`am interesat la secretariat, anual renunta in jur de 5 de la buget,iar eu fiind prima picata ma bagau automat la buget in locul celui care renunta. Azi mi-a spus un prieten ca, daca am picat la buget si deja m-am inscris si la taxa(ceea ce era normal ), si am fost acceptata acolo, cu toate ca se retrag de la buget iar eu ar trebui sa fiu prima bagata, nu mai pot fi acceptata, prin urmare raman la taxa.E cam incurcata treaba sper ca m`am facut inteleasa si astept sa`mi raspuna cine are idee. Scuzati categoria dar e cea mai vizualizata

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te mai scuzi cind stii ca postezi la o categorie care nu are nici o legatura cu ceea ce scrii?

| GGGGGGGGGG explică (pentru anonim_4396):

De ce te bagi in seama daca stii ca n`ai nimic util de spus?big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru GGGGGGGGGG):

Ba am ceva foarte util:respecta categoriile si regulamentul.Numai bine.

| blk23 a răspuns:

Verisoara mea primul an a fost la taxa iar apoi cand a inceput anul 2 a fost chemata la fac si au anuntat-o ca au recalculat mediile din anul 1 si primeste si ea bursa (loc fara taxa).