| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Ieri, la examenul de la mate am pus in casuta la exercitiul 3 /sb 2 raspunsul. Si la exercitiul 2/sb 2 am gresit si am pus in paranteza! Se ia ca semn? Se poate anula? Daca se anuleaza ce mi se intampla? crying... Sunt disperata! Am invatat atat de mult... iar acum sa mi se anuleze testarea crying.

3 răspunsuri:
| goie a răspuns:

Nu ti-o anuleaza nimeni, doar daca e vreun corector dement, pus pe taiat(adica prost).

| crisssy a răspuns:

Pai. ai cam toate sansele sa ti se anuleze...

Da tu nu stiai ca daca faci asemenea chestii ti se poate anula?

Totusi.iti tin pumnii sa nu ti se anuleze. pentru ca si eu am dta evaluarea...sh abia astept rezulatele.

Mult succes! Sper sa iei o nota cat mai mare:*

| Catalinna a răspuns:

Nu stiu din cate mi-au spus mie profii
cred ca se va anula
da nu-i sigur nu stiu