| Fotbalistul a întrebat:

Am pus si eu ieri o intrebare si vad ca am primit doar doua raspunsuri daca or fi si alea raspunsuri. nu inteleg de ce la intrebari idioate puse de copii de 10 ani la categoria dragoste si sex raspundeti atatia la niste intrebari de nimic dar la niste intrebari mai importante mai nimenistraight face?

3 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

Cred ca ai primit cel putin un raspuns clar si care viza direct intrebarea, asta daca e vorba despre intrebarea referitoare la parerea ca muzica e limbajul sufletului...verifica ultimul raspuns de acolo.
In acest caz, postarea ta prezenta isi pierde consistenta si valabilitatea.

| Minnie a răspuns:

Inca te mira asta? Inseamna ca nu esti de mult pe site-ul asta.Si eu am pus intrebari importante sau cel putin, inteligente si mi s-a raspuns f obraznic si jignitor si m-am revoltat, am scris admin, am scris unui expert sa-mi explice cineva! Explicatia a fost ca tot eu am fost de vina, cumva nu stiu cum, eu nu am formulat bine intrebare...Asa ca nu te mai consuma si accepta asta ca fiind ceva normal

| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns:

Da asa este ce oameni nesimtiti.