| Diiiaaa a întrebat:

Daca eu sunt la profil filologie atunci la terminarea liceului o sa dau bac-ul la mate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,deci stai linistita. happy
O sa dai doar la Istorie, Romana si Geografie, Filosofie sau Psihologie (la alegere dintre astea 3).

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu.Vei da la romana, istorie si limba straina, engleza sau franceza.winking

| Bunny a răspuns:

Nu

| Ruxuletz a răspuns:

Nu... din clasa a 11-a nu se mai face matematica si alte multe materii.

| ALice_4674 a răspuns:

Nu.

| Robi_3511 a răspuns:

Nu. romana, istorie si la alegere cateva materii gen psihologie, filozofie probabil, nu stiu sigur intre ce si ce ai de ales

| unbaiat_2826 a răspuns:

Normal ca o să dai! sad