| Danaaaaaa a întrebat:

Am si eu o intrebarethinking De obicei examenele sunt mai usoare sau mai grele decat simularile?straight face

4 răspunsuri:
| littlegirl07 a răspuns:

Opinia mea este ca examenele sunt mai usoare decat simularile.

| Phantasmagoria a răspuns:

Examenele sunt mai usoare ca simularile. Cu simularile te fac sa crezi ca o sa fie foarte greu nu stiu ce, ca sa inveti mai mult, dar la examen e mai usor. A zis multa lume.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cam la fel... da cica s-au ales deja 10 si maine se extrage. dificultate mediebig grin

| Alex9Alexutzu a răspuns:

Usoaretongueentru a lua toti nota mare.
Greletongueentru a le testa inteligenta progresata in tot acest timp.