| Stropdeploaie a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au calatorit prin alte tari.
Si pe acolo Mc.Donald s urile sunt pline de copii ca la noi?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De obicei e mult tineret copii mai rar

| RAY a răspuns:

Da,tot asa e

| Stropdeploaie explică (pentru RAY):

Copii de 2 /3 ani?

| RAY a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Nu, cel putin in Germania nu, e aiurea asa ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Da, din pacate sunt, desii Mcdonal-ul este considerat, cea mai proasta mancare din lume.

| SkyPilot a răspuns:

Canada si USA: da, dar anumite locatii, nu si cele din zone mai deocheate.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dar la noi nu prea am vazut copii, eu vad doar adolescenti si persoane obeze.

| Stropdeploaie explică (pentru supadeceapa):

Dar scaunele alea pentru bebe?

| supadeceapa a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Nu

| Holiday a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Daca iesi in parc sau la mall cu copilul si te opresti sa mananci la McD, nu e civilizat sa aiba si scaune pentru copii foarte mici, sau e mai logic sa-i tii in brate cat mananci? Asta nu inseamna ca trebuie sa le dai hamburgeri sa infulece, sau ca asta e ideea scaunelor alea.

| Crackman a răspuns:

Sunt destui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea am vazut, in schimb am vazut oameni poate la 50 60 de ani, si cel mai mult, adolescenti, intre 16 si 24 26 ani.
Copii mai putin am vazut pe aici.

| Sketch2 a răspuns:

Depinde de tara

| goibas a răspuns:

Nu sunt multi copii.sint destul de goale in special cele fara loc de joaca