| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au dat bacu' in ani trecuti. Vreau să stiu daca se anuleaza lucrarea daca eu nu fac nimic la subiectul 3, adica ce tine de esul acela.
Vreau un raspuns sigur si mai multe raspunsuri. Multumesc

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu am dat inca bacul dar este 100% sigur ca nu se anuleaza lucrarea.

Lucrarea se anuleaza doar daca ai semne distinctive - pete de cerneala, stelute, sublinieri.

Nu este vina ta ca nu stii sa faci un exercitiu. Oricum... incearca sa citesti macar rezumatul operelor de la S3. Este greu sa treci daca pierzi toate cele 30 de puncte de la subiectul 3.

| CPAElites a răspuns:

Nu o anuleaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta nu se anuleaza, poti sa nu scrii nimic pe foaie, iti da 1 din oficiu happy.
Se anuleaza pentru semne, pentru taieturi foarte multe si in multe directii decat cea indicata de profesorii de acolo, adica pe orizontal.

| CuriousStuff a răspuns:

Nu o anuleaza dar ai 3 puncte in minus din start, deci trebuie sa faci perfect celelalte subiecte ca sa iei 7... Si perfect nu o sa faci daca tu vrei sa sari un subiect intreg.

| AFR81 a răspuns:

Cu siguranta nu ti se anuleaza lucrarea. Nu stiu de unde ai auzit prostia asta.

| anamariarot a răspuns:

Am avut eu un coleg care n-a scris nimic la subiectul al treilea si nu i-a anulat nimeni lucrarea. Cum au spus si ceilalti, se anuleaza pentru semne distinctive.
Totusi, scrie macar putin chiar daca nu stii foarte bine, pentru ca mai poti lua cateva puncte.