| andrei_3917 a întrebat:

Am si eu o problema, am sunat la un liceu din bucuresti si am zis ca vreau sa ma transfer in liceul respectiv si despre diferente deoarece schimb profilul, am intrebat de locuri si mi-a zis sa ma duc maine sa discut cu secretara. problema este ca am ramas corigent la liceul meu si mie cam teama sa ma duc maine pentru ca atunci cand ii voi spune ca am ramas nu cred ca ma va mai primi, ce sfaturi imi dati? sa astept sa iau corigenta la sfarsitul lui august sau sa vorbesc de acum? daca spun ca am ramas mi-e frica ca nu mai ma va primi.astept raspunsuri. dau funfita

Răspuns Câştigător
| Ally_8613 a răspuns:

Mai intai intereseaza-te daca te poti tansfera acolo chira daca ai corigenta.si daca nu.asteapta sa dai corigenta si mergi apoi si vorbesti si asa vei inlatura orice teama.Succes!