| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat Licenta in Informatica, Master in Electronica si as vrea sa studiez acum Teologie Ortodoxa. Exista posibilitatea de a continua cu un Doctorat in Teologie? Sau e nevoie de Licenta si Master in Teologie prima data? Multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista nici o posibilitate, teologia n-are nici o legatura cu informatica si electronica. Va trebui sa obtii licenta si apoi sa faci un master in teologie, abia apoi poti face doctoratul.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Daca face site despre Teologie ortodoxa ar avea laughing