| Kid0_1204 a întrebat:

Am un prieten care sustine examenul de corijenta in august, si este ultimul an de liceu iar conform Calendarului pentru examenul de Bacalaureat 2011, inscrierea candidatilor pentru a doua sesiune se face incepand cu data de 11-15 iulie 2011. Ce sanse are sa sustina examenul de bacalaureat, avand in vedere situatia de fata?

1 răspuns:
| florinell a răspuns:

Buna,un coleg de la mine din clasa a ramas la contabilitate corigent, si are sanse, deci nu iti face probleme.