| XavierAlexander a întrebat:

Am vazut ca in ultima perioada tot apar stiri lega de schimbari in educatie si vreau sa intreb; eu fiind dintr-o promotie mai veche mi se aplica si mie eventualele schimbari?

Anul ăsta vreau sa-mi dau bacul si am mai cautat pe net, dar n-am vazut sa se spuna mare branza de cei din promotiile mai vechi.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se aplica, examenul de bacalaureat se sustine conform regulilor aplicabile in sesiunea in care il sustii.

1 răspuns: