| king5151 a întrebat:

Am văzut la știri că o sa fie iar cod galben de ninsori din seara asta, este și Braila?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Unde ai vazut galben pe harta?

| king5151 explică (pentru Bula):

Păi eu dacă ma uit la vreme îmi arată că ninge și azi și maine, 70% sanse de zapada

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu unde este, dar în zona mea (nu Braila) ninge de o săptămână.

| Bula a răspuns (pentru Freya1):

Intai trebuie sa setezi LOCATIA pentru vremea probabila.
NU toate aplicatiile de vreme probabila dau la fel prognoza meteo. Eu folosesc Acuweather si da corect estimarile, chiar precise (pentru orele urmatoare), rareori greseste.