| shift0key a întrebat:

Am vreo șansă la M.Ap.N sau M.A. I. dacă nu am făcut vaccinurile obligatorii? Eu am făcut 3 vaccinuri (cel din spital de când m-am născut și două la școală). Măcar la o facultate pot intra?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Examenul medical nu este legat de vaccinuri.

| shift0key explică (pentru sadrian46):

Da, dar se va cere o adeverinta de includere in colectivitate... si nu cred ca voi avea sanse cand vor vedea doar 3 vaccinuri.

| sadrian46 a răspuns (pentru shift0key):

Te duci la medicul de familie și vezi ce vaccinuri poți recupera acum.
Sunt patriot și te doresc în armata română.
Dar dacă simți că moartea e meseria ta, ( a armelor), Legion Etrangere.