| anonim_4396 a întrebat:

Anul asta am trecut clasa a12-a sunt pe profil de stiinte sociale, am avut medii peste 9, 80 in fiecare an. Bac-ul nu e o problema asa mare. Dar n-am idee dupa la ce facultate sa merg. Vreau de la FACULTATE SA MA ALEG CU UN SERVICI DUPA CE TERMIN si sa nu aiba legatura cu mate, chimie, bio, fizica. In generala eram undeva la nota 7-8 la materiile respective. Da la stiinte sociale n-am mai facut mai deloc, deci nu mai stiu nimic. Ce facultati de uman pot face? Am tot citit pe net si peste tot spune sa alegi in functie de materiile care-ti plac. Mie imi place istoria, engleza, sportul, romana, logica, sociologia si cam atat. Ce imi recomandati?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Sfatuiestete cu orientatorul liceului si decizi dupa ce sfaturi iti da.