| daniel176 a întrebat:

Anul trecut am terminat liceul dar nu am dat bacul, acum vreau sa il dau happy de ce acte am nevoie pentru inscriere?

Răspuns Câştigător
| RorySan a răspuns:

Am cautat si am gasit asta!
Dosar plic(numele, initiala tatalui, prenumele, adresa nr. De telefon, clasa si anul absolvirii)
2 poze ¾ (cei din alte promotii)
COPIE CARTE DE IDENTITATE ŞI CERTIFICAT DE NAŞTERE (dupa caz si certificat de casatorie)
COPIE FOAIE MATRICOLĂ
COPIE CERTIFICAT DE ABSOLVIRE A LICEULUI (CEI DIN ALTE PROMOŢII)
CERERE TIP (SE COMPLETEAZĂ LA INSCRIERE LA SECRETARIAT)
CEI CARE PARTICIPA A 3-A DATĂ, RESPECTIV PESTE 3, CU TAXĂ DE INSCRIERE - TAXĂ EXAMEN 230 RON

1 răspuns:
| RorySan a răspuns:

Bafta!