| SingleForOne a întrebat:

Ar putea la liceu să-mi dea din nou foaia matricolă cu ștampilă și semnătură nouă, nu copie?

7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Am scos-o și eu acum 3 ani, dupa 13 ani de la terminarea liceului. Da da, ți-o dă

| mihai69 a răspuns:

'Din nou'? Nu prea are cum. Doar un duplicat.

| SingleForOne explică (pentru mihai69):

Bănuiesc că au în bazele lor foaia matricolă, fără ștampilă și semnătură. O printează, și pune o ștampilă și o semnătură. Corect?

| aditimus a răspuns:

Foaia matricola in original se elibereaza pe baza buletinului de la secretariatul scolii, eu am scos-o acum doua saptamani.

| SingleForOne explică (pentru aditimus):

Primul original, la terminarea liceului, sau al doilea original, recent?

| aditimus a răspuns (pentru SingleForOne):

Primul orginal insa si la celelalte o sa fie semnat si stampilat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da