| anonim_4396 a întrebat:

Ar trebui sa ne temem de țigani?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Nu, ar trebui sa te temi de oamenii proști lipsiți de educație

| Dishka a răspuns (pentru SilentRain):

Adevărat omule! Mulțumesc. Sănătate!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,mie mi teama sa traiesc intr o tara iubitori de tigani

| PainTech a răspuns:

Ai suparat tiganii?
Nu? Atunci e bine.

| Dishka a răspuns (pentru PainTech):

Ei in general sunt persoane rele? Nu sunt o persoana rasista, însă parca am o teama de ei, deși unii chiar par oameni buni.

| brokxy a răspuns:

De mine se iau mereu pe strada, tiganii mai ales barbatii. Se dau pe langa mine si se apropie prea tare. De aceea eu incerc sa pastrez distanta. Nu vreau sa imi dispara banii sau cine stie mai rau. Da de unii ar trebui sa ne ferim! Exista si civilizati dar foarte rar!

| LupusDei1993 a răspuns:

De ce sa ma tem cand pot scoate un furtun si un tub de sapun lichid?

| cerooscuras a răspuns:

Ar trebui sa-i decapitam pe toti

| Ion02102 a răspuns:

Apa + sapun = solutie anti tigani