| maria11579 a întrebat:

Are cineva aplicatia cu pokemoni? Cum o pot instala? Se instaleaza gratuit? Daca nu, cat costa?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

O poti instala gratuit de pe Magazin Play.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate lua de pe magazin play. e gratuita dar nu e chiar mare scofala, mai ales daca nu ai prieteni cu care sa te infrunti

| Sarcopt a răspuns:

Bună! Dacă ai Android, intri în aplicația Magazin Play şi cauți Pokemon GO, este gratuită.

| justanotheralien a răspuns:

Eu o am! Se numeste Pokemon GO. O poti instala pe telefon de pe Google Play. E gratuita. Nu inteleg de ce cineva ar spune ca iti recomanda sa nu te apuci de jocul asta. Pana la urma ce e asa rau? E o aplcatie care te ajuta sa mai iesi tu tu la aer curat, chiar daca pentru Pokemoni. Sa ne gandim ca ascultati muzica si nu auziti trenul venind. E vina voastra, sau a muzicii? Muzica trebuie interzisa pentru asta? NU! Asa e si cu Pokemon GO, doar pentru ca unii sunt prosti nu mai bagati pe toti in aceesi oala.

| GabiChirilaTheBest a răspuns:

Se numeste pokemon go si e gratis. O poti instala din app store sau Google play dar trebuie sa si androidul mai mare se 4.2.2

| Naumencu_Antonio_1999 a răspuns:

Sincer eu nu te sfatuiesc sa te apuci de acest joc.
Pare foarte tentant,dar te supune la o multitudine de riscuri.t
Tu fiind atent la cautarea de pokemoni,nu mai esti atent si in trafic si poto fi ranit, dupa cum vezi si atatea cazuri la televizor, si iti zic si din experienta, era sa fiu lovit de masina dar am avut noroc si in ultimul moment am ridicat ochii si am vazut masina.
Deci un sfat, NU

| NOname a răspuns (pentru Naumencu_Antonio_1999):

Selecţia naturală în varianta modernă?