| αndï a întrebat:

Are cineva sintetizat in format electronic toate sau cel putin o parte dintre cursurile si laboratoarele de Informatica anul intai pentru semestrul 2? Cu atat mai bine daca sunteti din Rm. Valcea / Sibiu ca ne-am putea intalni sa dau si o cafea, o bere etc big grin

PS: Daca nu aveti in format electronic accept si caiete/foi sa le bag la scanner

3 răspunsuri:
| luisanamy a răspuns:

Imi pare rau ca nu sunt la facultate, te ajutam. Mai ales ca ma invitai la o cafea big grin.

| αndï explică (pentru luisanamy):

E ok. Vreau sa ma apuc sa rasfoiesc la ele de acum ca as vrea sa intru in anul 2 cu bursa de merit ( 360 de lei pe luna sunt mereu bineveniti )

| luisanamy a răspuns:

E foarte bine ceea ce vrei sa faci. Si eu ma gandesc la asa ceva. Mi-ar prinde bine.