| Prodan_Andrei_1983 a întrebat:

Are voie un profesor de mate sa puna 1 la toata clasa ca nu a scris de pe tabla 2 numere?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

E exagerat însă sunteți obligați să fiți atenți și să scrieți de pe tablă. Mi-e greu să cred că acel 1 vine doar din cauza asta, eu cred că e rezultatul a mai multor lucruri ce s-au adunat.

| johnnny123 a răspuns:

Poate explici și cum s-a întâmplat de nimeni din clasă nu a scris acele două numere de pe tablă? Poate pentru că nimeni din clasă nu era atent la ce se preda?

| Rimidalvv a răspuns:

Un profesor nu are voie sa iti puna nota 1 ( are voie DOAR daca te-a prins ca ai copiat).