| vaiana a întrebat:

As dori ca elevii din Blaga care il au ca profesor pe domnul Oprea la fizica/chimie sa-mi spuna ce fel de om/profesor este dansul.multumesc celor care vor avea bunavointa sa-mi raspunda.

Răspuns Câştigător
| RoBoTzEeLulL a răspuns:

Pff, daca as sta sa spun ce fel de om este mi-ar lua doar 2 secunde. Este genul de om care cere BUNURI pentru a trece copii.Ii hartuie pana cand ei cedeaza si incep sa o ia pe aratura (note proaste). Sper ca parerea mea a fost de folos!

| vaiana explică (pentru RoBoTzEeLulL):

Te rogggggg mult de tot daca poti si pe alti elevi sa isi spuna parerea! nu de alta dar stiu cum sa fac sa nu mai chinuie niciun alt elev.astept vesti.o zi frumoasa si LA MULTI ANI!

1 răspuns: