| NicoL1999 a întrebat:

Aș dori niște păreri despre facultatea de informatică din Iași de la actuali/fosti studenți.Cum sunt cursurile? cât de grele? cât de mult timp liber aveți? Cum sunt profesorii? câte ceva despre oportunitățile de carieră și ce mai considerați important de știut...
Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| Walker a răspuns:

Salut! Colegul meu de apartament este in anul 3 la informatica la Iași și lucrează din anul 1 la Bitdefender. Știi sigur că își petrece mai puțin timp la facultate, adică reușește să ajungă 8 ore și pe la.munca și să facă și facultate. Ce trebuie tu să știi e că locuri de munca in domeniul asta sunt foarte multe și șansele de a-ți face un trai decent sunt foarte mari. Trebuie doar sa fii determinat.