| AlinaBalan2000 a întrebat:

As dori sa intru la liceu si am fost repetenta in clasa a 9a la un alt liceu si nu m-am dus 4 ani, cum ar trebui sa procedez?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deoarece ai depasit cu mai mult de 3 ani varsta clasei acum poti intra doar la seral sau cu frecventa redusa. Intereseaza-te in judetul tau ce licee au aceste forme de invatamant sau vezi pe site-ul ISJ si acolo te poti inscrie.

| sierra1 a răspuns:

Complicat: du-te la secretariatul școlii unde vrei să continui și expui acolo toate detaliile, acolo te "rezolvă"

| Pantagruel a răspuns:

Cu par asa frumos mai ai nevoie de liceu?

Mergi la secretariatul fostului liceu, ei te vor lamuri.

| M1989 a răspuns:

Tu vrei sa dai de permis (: