| RobertRby93 a întrebat:

As dori sa merg la facultate in afara la un profil de genu relatii economice internationale. Voiam sa va intreb, daca eu sunt la profil uman si am facut economie doar in clasa a 11-a [foarte putin din cauza profesoarei], ma voi descurca? Este grea economia la astfel de facultati?

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Nu conteaza cat ai facut la liceu, este oricum alt fel de economie la facultate. Si da, daca inveti cursul, te vei descurca!