| Phosphoros a întrebat:

As dori sa primesc niste informatii cu privire la Facultatea de Jurnalism Spiru Haret.Mai precis,media de admitere,daca se da examen de admitere si daca da unde pot gasi un model si materiile studiate.
Deasemenea, daca se poate sa primesc si niste pareri despre Facultatea de Jurnalism Hyperion.

1 răspuns:
| sticla09 a răspuns:

Fix la facultatile care vor sa le desfiinteze astia te-ai gandit si tu. spiru un an este acreditata, urmatorul nu. plus ca si de-ar fi, diploma tot nula ramane pentru ca e o facultate proasta. hyperion nu mai zic.