| Alexa_3478 a întrebat:

As dori si eu niste modele de caracterizari a unei prietene, a unde-i persoane dragi, frate, mama, tata... Funda pentru cele mai multe modele si cele mai frumoase! Tnx!:*

4 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Nu îţi trebuie modele de caracterizări.Trebuie doar să ai în faţă o foaie de hârtie şi un pix.Trebuie doar să te laşi purtată de val şi să imprimi pe hârtie sentimentele tale faţă de persoana respectivă, cum o vezi tu. E singurul lucru importat. fundiţă?

| LittleandLiars a răspuns:

Prietena:

Imi este mereu alaturi la bine si la greu, este buna, ajutam persoanele de langa ea, isi iubeste familia si prietenii, niciodata nu este rautacioasa

Mama:

Ma iubeste, ma ajuta, ma sprijina, imi este alaturi la greu si la bine, vrea sa fiu cea mai buna fata din clasa

Sora:

Ma iubeste, ne certam dar ne impacam doar suntem surori, imi este alaturi mereu ma sprijina fiind sora mai mare

Tatal:

Imi vrea bine, vrea sa ma vada cu zambetul pe buze

Cam toate persoanele dragi vor sa imi fie alaturi si ma iubesc

Pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sti sa-ti dai cu parerea despre persoanele dragi?