| claraa a întrebat:

As dori si eu sa aflu in ce anume consta interviul/chestionarul pe baza caruia se realizeaza admiterea la Facultatea de Medicina Titu Maiorescu? Mai exact, la ce tipuri de intrebari sa ma astept?!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din cate stiu eu de la studentii mei, chestionarul e foarte usor, te intreaba care sunt calitatile care te recomanda pentru a fi medic si de ce ti-ai ales meseria aceasta. Cel putin asa era acum 2 ani.

2 răspunsuri:
| alma a răspuns:

Buna eu nu am nici idee dar daca studiezi mult si esti sigura pe tine eu cred ca nu trebuie sa-ti faci griji. Mult noroc si sa ne comunici si noua daca aprobi examenul sa ne bucuram cu tine.

| claraa explică:

Va multumesc pentru informatii si pentru incurajare!