| MyMy_3116 a întrebat:

As vrea sa citesc on-line cartea "ABC-ul psihologiei si al psihanalizei" de Corinne Morel.Stie cineva vreun site unde as putea-o gasi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe www.romaniaeuropa.com. am citit cateva carti de acolo online, spor la citit.

1 răspuns:
| Jadis a răspuns:

Si eu as fi vrut sa citesc multe carti online dar acest lucru a fost cu neputinta pentru mine deoarece nu sunt de gasit.Singura solutie e sa comanzi cartea online sau sa o cumperi, deoarece cartea este mare si nu o gasesti nicaieri online. Eventual ai putea sa gasesti un rezumat al cartii daca este publicat.