| ZapacelEVER a întrebat:

As vrea sa dau la liceul militari din Breaza, am inteles ca trebuie sa dai probele sportive, apoi dai un test grila la Romana cu 10 intrebari si unul la Matematica tot grila cu 8 intrebari si daca iei peste 6 esti admis... Probele sportive eu zic ca le pot trece, testele la fel insa am un o mica problema port ochelari de un an si nu stiu daca pot intra din cauza acestei probleme. sad

Testele sunt grele? Din 18 intrebari si sa iei peste 6 mi se pare mult prea usor...

2 răspunsuri:
| qTe a răspuns:

Crezi tu! Eu am dat dar am luat 3, 5 laughing Vezi invata, vizite medicale? trebuie sa vezi bine! si pshiologicu!

| Alecsx25 a răspuns (pentru qTe):

Glumesti frate? Daca ai luat 3, 5 inseamna ca esti foarte slab. Sunt intrebari de clasa a-VI-a, m-am uitat personal peste ele.