| Chrjsu21919 a întrebat:

As vrea sa intru la sesiunea pentru BAC 2022 in Iunie. Am terminat liceul in Iunie 2021 si nu l-am luat din sesiunea 2. Care ar fi procesul ca sa ma inscriu din nou?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depui cerere de inscriere pentru prima sesiune de bacalaureat la liceul unde ai terminat.
Te poti interesa la acel liceu data de cand incep inscrierile.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Du-te la secretariatul școlii pe care ai absolvit-o, iți spune EXACT data la care te poți inscrie pentru bac