| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa invat engleza...stiti vreun site gratis unde sa pot gasi tot ce am nevoie ca sa invat aceasta limba? Mersii happy

2 răspunsuri:
| ComputerGeek a răspuns:

Eu am numai 10 la engleza si n-am facut meditatii sau ceva de genu, mereu ma intreaba colegii de unde stiu toate cuvintele, chiar si profa m-a intrebat odata...

Cand eram mai mic ma uitam la filme americane si nestiind sa citesc doar ii auzem cum vorbesc in engleza laughing

Cauta pe google, cumpara si un dictionar

| DerFinne a răspuns:

Salut! eu am invatat uitandu-ma la filme subtitrate, dar concentrandu-ma la ce spun personajele! si asa am invatat! Succes with english language!