| miranda90 a întrebat:

As vrea sa invat franceza de la 0. Ce parere aveti de acest curs http://www.descopera-franceza.ro/? Se merita sa dai banii? Stiti si alte cursuri mai bune? Sau ar trebui sa aleg alta metoda de a invata(meditatii, cursuri cu profesor)? Cei care nu a-ti invatat o limba straina in liceu, cum a-ti invatat mai tarziu?

1 răspuns:
| EmmaLoLy a răspuns:

Eu zic ca merita banii.
Eu am avut dar pentru engleza, ca in scoala generala am avut un profesor care nu preda si am fost neviota sa invat singura. Dar am reusit!
Apropo..nu renunta din prima...chiar daca gresesti! Incercarea moarte n-are! bafta la invatat