| ralucaralu a întrebat:

As vrea sa merg in vacanta, dar nu stiu unde. Nu vreau in Romania sau Bulgaria. M-am gandit la Grecia sau Turcia(nu kusadasi). Vreau sa stiu daca ati fost acolo, cum e, ce statiuni sunt...

7 răspunsuri:
| ShoFan a răspuns:

Am fost in Grecia, pe insula Corfu. Nu mai stiu exact numele hoteluilui dar am fost impresionat de frumusetea acestei tari.
Am mai fost si in Egipt. Crede-ma. E mult mai frumos acolo.
Dar ti-am dat doar o sugestie. Poti sa cauti pe internet si alte insule etc.
Funda?

| cata99cs a răspuns:

Sincer Acuma 2 ani si anul-l acesta am fost in Turcia o tara foarte frumoasa. Am stat la un hotel cu piscina si tot ce vrei eu ti-as recomanda TURCIA

| XxDennise a răspuns:

Eu zic sa mergi in Grecia e foarte frumos acolo! Cauta pe net!love struckhappy
Sper ca ti-am fost de folos!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog pune intrebrea la Turism! Vezi sa nu o mai da in bara!winking

| Angelofdemon a răspuns:

Poi iti recomand.Grecia statiunea paralia Katerini sunt mult romanii e super marfa numai ca fata de Romania aici nu sunt tiganii, gunoaie, fumuri de tigari, agitatie si manele.
Preturile sunt foarte bune, mancaruri sunt de toate felurile
Iti recomad aceasta statiune cu mare drag si daca mergi, nu pierde croaziera de o zi cu capitanul Costas o sa te distrezi pe cinste.winking
Succes, pa tongue

| gabigaby a răspuns (pentru cata99cs):

Ai mare dreptate eu mai merg cu o familie si ei vor in grecia dar eu in turia plus ca stiu turca

| mickeye a răspuns:

Nu înțeleg de ce nu vrei să mergi în România.ce are? Toate pițipoancele acum se duc prin Grecia sau mai știu eu unde. Eu am fost și în Grecia, și Bulgaria dar nu mi s-a părut mai frumos ca în România.
Eu știu multe locuri faine în jud. Tulcea, dar și la Neptun. Dacă nu, mergi în Bulgaria..acolo sunt prețurile cam ca la noi.În alte țări e mult mai scump.